538-374-561
biuro@dmkolportaz.pl

Druk

Nasza oferta jest szeroka

Nie ma tego czego szukasz? Napisz. Wycenimy. Potrafimy wydrukować również produkty niestandardowe i te, których nie znalazłeś w cenniku.

ISO216

Czym jest tajemnicze ISO 216?

To międzynarodowa norma formatów papieru stosowana od ponad 100 lat. Najpopularniejszy format A4 zna każdy. Jest najczęściej spotykany na naszych biurkach, w listach, w drukarkach.

Istnieje szereg innych formatów: A0, A1, A2, A3, A4, A6, A7 itd. Każdy z nich ma ściśle określone wymiary i my tych wymiarów przestrzegamy. Nie stosujemy tolerancji wymiaru, która pozwalałaby nam na zmniejszenie wielkości ulotki. Drukujemy pełnowartościowe materiały.

FAQ

ile trwa druk?

Po przesłaniu prawidłowych plików do druku i opłaceniu zamówienia zajmuje nam to zazwyczaj 2 dni robocze przy prostych drukach (ulotki, wizytówki). Na teczki i katalogi czeka się zazwyczaj dłużej w zależności od złożoności i nakładu.

jak przygotować pliki do druku?

Przyjmujemy pliki w formatach PDF i JPG. Inne formaty graficzne zasadniczo mogą się nadać, ale wyżej wymienione najlepiej nadają się do tych celów. Najważniejsze jest aby plik miał wymiary zgodne z ISO 216 + 1,5mm spadu na każdej krawędzi, czyli wymiary powiększone o 3mm. dla plików JPG warto zachować DPI przynajmniej 300 dla zachowania wysokiej jakości.

jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy zawarty jest w cenie więc nie dopłacasz nic ponad to co widnieje w cenniku lub wycenie.

nie mam plików do druku!

Możemy przygotować projekt. Zazwyczaj wykonujemy projekty do dodruku na podstawie już istniejących materiałów, ale oferujemy również projekty autorskie.

jak dostarczacie materiały?

Zazwyczaj za pośrednictwem kuriera (GLS, FedEx, UPS). Jeśli materiały mają być przeznaczone do dystrybucji to często zostają u nas a kilka sztuk do wglądu dowozimy (lub wysyłamy listownie) do Klienta.

jakie materiały wybrać?

Skuteczne. Ulotka, katalog czy plakat robią pierwsze wrażenie. A ono pozostaje na długo. Materiały przemyślane, wykonane w wysokiej jakości sprawiają lepsze wrażenie niż np. zbyt ciemne, źle wycięte ulotki. 

Doradzimy w tej kwestii. Wystarczy wysłać prośbę o wycenę materiałów i opisać ich przeznaczenie a na pewno zaprezentujemy rozwiązanie godne uwagi.

Zleć wycenę

Opisz poniżej czego potrzebujesz, co możemy dla Ciebie przygotować. Może być precyzyjnie z formatem, nakładem, parametrami druku i papieru. Ale również opisowo, ogólnie z zaznaczeniem jedynie przeznaczenia materiałów. Doradzimy w wyborze.

możliwie najbardziej szczegółowo.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij