538-374-561
biuro@dmkolportaz.pl

Logistyka

Sprawiamy, że nasi klienci nie muszą przejmować się logistyczną stroną organizacji akcji kolportażowych. Zajmujemy się zagadnieniem w pełnym zakresie, odbieramy materiały, przechowujemy je, przygotowujemy druk, przewozimy do punktów dystrybucji. Zapewniamy pełną obsługę.

Transport materiałów

Odbieramy materiały od naszych klientów, dowozimy je do punktów dystrybucji i odwozimy je jesli po zakończeniu akcji zostanie nam nadwyżka lub magazynujemy. 

Bezpłatny odbiór i zwrot materiałów

Oferujemy bezpłatny odbiór materiałów od klienta do 35 km od Sycowa i wadze do 200 kg. W przypadku przekroczenia tych wartości pojawia się dopłata 1,6 zł brutto za każdy dodatkowy km (w jedną stronę) oraz 1,6 zł brutto za km za transport każdego dodatkowego 200 kg. (200 kg waży np. 50.000 szt. ulotek A5 lub 100.000 szt. ulotek A6). Tak samo podchodzimy do kwestii zwrotu materiałów do klienta. Nie odbieramy przesyłek paletowych.

Magazynowanie

Oferujemy możliwość magazynowania materiałów przeznaczonych do dystrybucji.

Bezpłatne przechowywanie

Usługa jest bezpłatna dla naszych klientów, którzy korzystają z naszej usługi kolportażu. Magazynowane materiały w domyśle mają służyć do przeprowadzenia przyszłych akcji kolportażowych. 

Bezpłatne magazynowanie możliwe jest przez 6 miesięcy a po tym okresie naliczana będzie opłata w wysokości 10 zł netto miesięcznie za każdy karton o maksymalnych wymiarach podstawy 30×40 cm i wysokości do 40 cm. 

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij