538-374-561
biuro@dmkolportaz.pl

Kolportaż

Obsługiwane miasta

Oto nasz rejon dystrybucji. Na tym terenie jesteśmy najczęściej i znamy go doskonale. Wszystkie miasta obsługujemy regularnie wraz z okolicznymi wsiami i miejscowościami. 

Jak wygląda współpraca?

1. Złożenie zamówienia

Złożenie zamówienia jest dziecinne proste. Wystarczy właściwie jeden krok – przekazanie nam informacji i zatwierdzenie wyceny lub po prostu zakup online.

2. Odbiór materiałów i magazynowanie

Cała logistyka jest po naszej stronie. Materiały odbieramy od klienta z jego siedziby, dostarczamy na miejsce dystrybucji, w razie potrzeby magazynujemy. Dodatkowo wykonujemy druk lub dodruk materiałów oraz ich projekt. 

3. Dystrybucja

Dystrybucję przeprowadzamy wedle wytyczonych przez siebie standardów, bezpośrednio do skrzynek pocztowych (pomijamy koszyki reklamowe i pozostawianie ulotek pod drzwiami). Akcję też na bieżąco raportujemy oraz udostępniamy listę wszystkich adresów, pod którymi zostawimy materiały.

4. Zakończenie akcji

Przesyłamy raport końcowy (na życzenie w formacie PDF) oraz fakturę. Nadwyżkę materiałów zwracamy pod wskazany adres lub magazynujemy do ponownego wykorzystania. 

FAQ

Ile trwa akcja?

Czas trwania akcji uzależniony jest od rodzaju materiałów i od terenu, na którym ma być zrealizowana. Jeśli czas trwania jest dla Ciebie istotny to warto o niego zapytać 

JAK ODBIERACIE MATERIAŁY?

Umawiamy się na konkretny dzień, przyjeżdżamy po nie we wskazane miejsce, pakujemy do samochodu, na życzenie spisujemy protokół przekazania i tyle. 

kiedy zaczynacie zamówioną akcję?

W ustalonym terminie lub w jego bliskich okolicach. Nasza praca uzależniona jest ściśle od kilku czynników zewnętrznych jak np. warunki pogodowe więc zamówione akcje mogą się nieznacznie przesunąć. Zazwyczaj informujemy o tym fakcie jeśli data rozpoczęcia jest dla Ciebie istotna.

Co jeśli materiałów będzie zbyt mało?

Po prostu rozniesiemy mniejszą ilość. Warto przeliczyć posiadane ulotki aby ewentualnie zamówić dodruk lub mniejszą akcję. Dodruk w trakcie trwania akcji zazwyczaj nie jest możliwy z uwagi na czas oczekiwania na ulotki – około 2 dni.

Jak wygląda płatność?

Płatność za akcję może odbyć się na dwa sposoby. Pierwszy z nich dotyczy zamówienia online (odnośnik w menu strony) – płacąc w ten sposób (z góry) oszczędzasz 5% wartości zakupów! Jeśli nie chcesz korzystać z systemów płatności online możesz otrzymać od nas mailowo proformę z takim samym rabatem 5% – rabat obowiązuje przy wszystkich formach płatności z góry. Drugą formą płatności jest faktura po zakończeniu akcji z 3 dniowym terminem. Przy niektórych akcjach wymagających podwyższonych kosztów (np. akcje na terenach wiejskich) możemy wymagać zaliczki.

Co Jeśli materiałów będzie zbyt dużo?

Nadwyżki materiałów możemy zwrócić pod dowolny adres lub zachować w naszym magazynie do ponownego wykorzystania lub późniejszego zwrotu.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij